Gdziekolwiek jesteś i czegokolwiek potrzebujesz my wiemy że potrzebujesz tego szybko. Z pomocą biur i magazynów ulokowanych w strategicznych miejscach całego świata jesteśmy w stanie zaspokoić twoje potrzeby najszybciej.

Nasza oferta jest kierowana zarówno do instytucji związanych z gospodarką morską, stoczni, sektora rybołówstwa jak i właścicieli jachtów oraz użytkowników lądowych systemów łączności radiowej. Poza nabytym przez dotychczasowe lata pracy doświadczeniem dysponujemy specjalistycznym wyposażeniem pomiarowym, obszerną biblioteką dokumentacji technicznych, oraz magazynem części zamiennych.

  • RADIONAWIGACJA - radary, DGPS, GPS, ECDIS; 
  • RADIOKOMUNIKACJA - GMDSS, MF/HF, VHF, UHF, NAVTEX;
  • ELEKTRONAWIGACJA - żyrokompasy, autopiloty, logi, echosondy, wiatromierze.

Alphatron Marine Poland Sp. z o.o.

Alphatron Marine Poland Sp. z o.o. jest wyłącznym przedstawicielem firmy Japan Radio Co., Ltd (JRC) na terenie  Polski. Dzięki regularnym szkoleniom oraz dużym zasobom magazynowym uzyskaliśmy tytuł  JRC Sales and Service Station. Posiadamy również własną linie produktów Alphatron, które od wielu lat cieszą się dużym zainteresowanie na rynku morskim. Aby móc świadczyć w pełni kompleksowe usługi dla naszych klientów, współpracujemy z czołowymi producentami oraz dystrybutorami na całym świecie, stąd wszystkie zapytania klientów spotykają się z wnikliwą analizą  adekwatnie do potrzeb oraz trafnymi rozwiązaniami. Nie zatrudniamy sprzedawców, tylko zespół specjalistów od lat ściśle związanych z gospodarką morską, gotowych służyć wiedzą oraz profesjonalnym  doradztwem z zakresu doboru sprzętu, instalacji oraz użytkowania. Umiejscowienie naszych biur też nie jest przypadkowe - Gdynia i Szczecin są zagłębiami polskiej gospodarki morskiej, rozpoznawalnymi na całym świecie.