Film reklamowy

14.03.2016
Mamy przyjemność zaprezentować film reklamowy pokazujący nasze kompleksowe podejście do potrzeb Klienta w dziedzinie elektroniki morskiej.  więcej

Oferta specjalna z okazji 100-lecia firmy JRC

02.11.2015
Firma „Japan Radio Company” (JRC), której jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem i agentem serwisowym w Polsce, obchodzi właśnie setną rocznicę założenia. Pod adresem www.jrc.co.jp/eng/100th/ działa strona internetowa, prezentująca historię i dorobek firmy na przestrzeni stu lat istnienia.
Z okazji tego znaczącego jubileuszu, postanowiliśmy rozlosować pulę gadżetów i okolicznościowych kubków termicznych wśród wszystkich klientów, którzy złożą u nas zamówienie na produkty JRC w listopadzie br. Losowanie nastąpi w dn. 1 grudnia 2015 roku, a szczęśliwcy zostaną poinformowani indywidualnie.

Ponadto, do końca listopada 2015 oferujemy nowoczesny radar serii JMA-1030 w promocyjnej cenie: 
  • JMA-1032 – 5 960,00 zł netto
  • JMA-1034 – 7 960,00 zł netto
 więcej
Dziękujemy za BALTEXPO

Dziękujemy za BALTEXPO

12.09.2015
Szanowni Państwo,

XVIII edycja Międzynarodowych Targów Morskich BALTEXPO przeszła już do historii. Mieliśmy zaszczyt i przyjemność być wśród 296 wystawców, którzy prezentowali swoje produkty i usługi w halach AmberExpo.

Trzy dni imprezy targowej to wiele cennych spotkań, rozmów, prezentacji, uścisków dłoni. Nasze stoisko odwiedzały nie tylko osoby związane z branżą morską, ale także lotniczą, górniczą czy prawniczą. Był również pasjonat środków transportu zbiorowego oraz przedsiębiorca poszukujący inspiracji dla nowych zastosowań swoich produktów.

Jesteśmy zaszczyceni, że stoisko naszej firmy odwiedziła delegacja oficjalna Targów, a w wygodnym fotelu prezentowanego przez nas mostka nawigacyjnego "AlphaPremiumBridge" zasiadła pani wiceminister Dorota Pyć.

Dziękujemy wszystkim, którzy choćby na chwilę zatrzymali się, aby zapoznać się z naszą ofertą lub zrobić zdjęcie. Cieszymy się, że nasze eksponaty wystawowe, a zwłaszcza ogromne monitory "AlphaPremiumBridge", wzbudzały tak duże zainteresowanie.

Dziękujemy także organizatorom i obsłudze wydarzenia, jak również relacjonującym je mediom.

Wszystkim współwystawcom tegorocznych Targów życzymy wielu sukcesów biznesowych.


Zespół Alphatron Marine Poland Sp. z o.o. 

Alphatron Marine Poland na BALTEXPO 2015

01.09.2015
Serdecznie zapraszamy do spotkania z nami na Międzynarodowych Targach Morskich BALTEXPO 2015 w Gdańsku. Będziemy obecni na stoisku nr 2.01 w dn. 7-9 września.
Kliknij poniżej po więcej informacji...
 więcej

Alphatron Marine Poland Sp. z o.o.

20.09.2012
Serdecznie witamy na naszej stronie internetowej. Firma Alphatron Marine Poland Sp. z o.o. oprócz generalnego przedstawicielstwa produktów i usług Alphatron Marine BV na terenie Polski oraz Europy jest także reprezentantem głównych producentów elektroniki okrętowej takich jak JRC, Sailor, Jotron/Phontech, Yokogawa, NetWave/Rutter, Intellian.  więcej
1 2