Podczas tegorocznej edycji targów zaprezentujemy następujące produkty:

1. AlphaBridge Tugboat - drugiej generacji mostek nawigacyjny dedykowany dla holowników, umożliwiający pracę w pozycjach 0 i 180 stopni oraz dookólną widoczność. Jest to unikalna, bardzo ergonomiczna koncepcja, integrująca wszystkie niezbędne przyrządy i ekrany nawigacyjne, komunikacyjne i alarmowe.

2. Wyświetlacz wielofunkcyjny „Multi Function Display” (MFD) marki JRC. Ten sprawdzony system może funkcjonować jako radar, ECDIS, system prezentacji informacji nawigacyjnych (Conning Display) i alarmów w jednym urządzeniu. Urządzenie charakteryzuje się wysoką jakością obrazu, szybką obróbką dużej ilości danych i modułową budową, dzięki czemu łatwo dopasować go do różnych typów jednostek pływających.

3. Radiokomunikacyjne anteny morskie firmy Alphatron Marine - profesjonalne anteny i akcesoria do nich, zaprojektowane i wyprodukowane specjalnie w celu zapewnienia wysokiej sprawności w trudnych warunkach morskich.

4. Centrala zegarowa i zegary pokładowe marki WEMPE - cała gama zegarów do zastosowań na jednostkach pływających, które w zależności od zastosowanego rozwiązania, mogą być sterowane z kompaktowej centralki albo pracować autonomicznie.

 

Do zobaczenia w naszej sprawdzonej lokalizacji z logo JRC i Alphatron Marine (stoisko 2.01).

 

Alphatron Marine Poland na BALTEXPO 2017